1. roditeljski sestanek: četrtek, 9. 9. 2021 ob 17. uri za vse 1. letnike (sestanek bo potekal na daljavo)

1. roditeljski sestanek: četrtek, 9. 9. 2021 ob 17:30. uri za vse višje letnike (sestanek bo potekal na daljavo)

2. roditeljski sestanek: torek, 5. 4. 2022 ob 17. uri

1. skupne govorilne ure: torek, 9. 11. 2021 ob 17. uri

2. skupne govorilne ure: torek, 18. 1. 2022 ob 17. uri

3. skupne govorilne ure: torek, 5. 4. 2022 ob 18. uri

4. skupne govorilne ure: torek, 10. 5. 2022 ob 17:00

 

Govorilne ure se izvajajo v zbornici šole na telefonu 01 5600 412. 

V kolikor želite s posameznim učiteljem opraviti govorilno uro v živo, se prosim prej po njegovem emailu dogovorite za srečanje.  

UČITELJ DAN V TEDNU URA
Berdajs Andrej ponedeljek 3. ura (9:40 – 10:25)
Besednjak Maja sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Bešter Nežka petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Bitenc Jakob četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Bizjak Martina ponedeljek 3. ura (9:40 – 10:25)
Brunček Janko ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Carli Arsovič Bojana ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Debevc Miha torek 3. ura (9:40 – 10:25)
Djokić Dimitrije četrtek 5. ura (11:45 – 12:30)
Došler Miha četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Goričan Vojko petek 4. ura (10:55 – 11:40)
Hernaus Tatjana torek 3. ura (9:40 – 10:25)
Hribernik Klavdija četrtek 5. ura (11:45 – 12:30)
Jurček Robert ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Justin Irena sreda 5. ura (11:45 – 12:30)
Juvan Berič Ksenija ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Kadunc Nina petek 4. ura (10:55 – 11:40)
Kastelic Nejc sreda 3. ura (9:40 – 10:25)
Kokelj Snežna torek 3. ura (9:40 – 10:25)
Kolar Nataša petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Korun Robert ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Kotnik Srečko ponedeljek 1. ura (8:00 – 8:45)
Kristan Dejan ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Križnar Borut petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Krstić Florjanič Staša četrtek 5. ura (11:45 – 12:30)
Kukec Miha sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Lazić Aleksandar torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Lipush Rebernak Tilen četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Lončar Klemenčič Mery ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Mandeljc Matej torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Mezgec Karin torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Mrak Merhar Irena sreda 6. ura (12:35 – 13:20)
Perko Marjana Ada sreda 3. ura (9:40 – 10:25)
Petrič Alenka petek 3. ura (9:40 – 10:25)
Pezdirc Kolnik Marjana petek 3. ura (9:40 – 10:25)
Pirnovar Kadrijevič Dagmar po dogovoru po dogovoru
Planinc Jerica ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Postolova Biljana petek 4. ura (10:55 – 11:40)
Pregl Majda petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Prodan Karin petek 4. ura (10:55 – 11:40)
Pšenica Tomaž ponedeljek 6. ura (12:35 – 13:20)
Suhadolnik Bojana petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Ševerkar David petek 3. ura (9:40 – 10:25)
Šmalc Bernarda torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Štembal Capuder Maja sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Tomšič Grgurič Alenka torek 2. ura (8:50 – 9:35)
Trček Silvo ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Vodopivec Rok torek 6. ura (12:35 – 13:20)
Vogrič Matjana torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Vrčkovnik Renata po dogovoru po dogovoru
Zupančič Jure sreda 5. ura (11:45 – 12:30)
Zver Sonja torek 2. ura (8:50 – 9:35)
Žakelj Franci ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Žirovnik Grudnik Petra sreda po dogovoru