1. roditeljski sestanek: torek, 8. 9. 2020 ob 17. uri

2. roditeljski sestanek: torek, 6. 4. 2021 ob 17. uri

1. skupne govorilne ure: torek, 10. 11. 2020 ob 17. uri

2. skupne govorilne ure: torek, 19. 1. 2021 ob 17. uri

3. skupne govorilne ure: torek, 6. 4. 2021 ob 18. uri

4. skupne govorilne ure: torek, 11. 5. 2021 ob 17. uri

1 Berdajs Andrej ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
2 Besednjak Maja ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
3 Bešter Nežka      
4 Bitenc Jakob čertrtek 9:40-10:25 3. ura
5 Bizjak Martina ponedeljek 12:35 – 13:20 6. ura
6 Brunček Janko ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
7 Carli Arsovič Bojana četrtek 11:45 – 12:20 5. ura
9 Debevc Miha četrtek 10:55 – 11:40 4. ura
10 Djokić Dimitrije torek 11:45 – 12:20 5. ura
11 Došler Miha torek 10:55 – 11:40 4. ura
12 Goričan Vojko sreda 11:45 – 12:30 5. ura
13 Hanžek Šuštaršič Iza čertrtek 9:40-10:25 3. ura
14 Hernaus Tatjana četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
16 Jurček Robert ponedeljek 8:50 – 9:35 2. ura
17 Justin Irena torek 10:55 – 11:40 4. ura
18 Juvan Berič Ksenija ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
19 Kadunc Nina petek 8:50 – 9:35 2. ura
20 Kastelic Nejc petek 8:50 – 9:35 2. ura
21 Kolar Nataša sreda 9:40-10:25 3. ura
22 Korun Robert ponedeljek 12:35 – 13:20 6. ura
23 Kotnik Srečko ponedeljek 9:40-10:25 3. ura
24 Križnar Borut petek 9:40-10:25 3. ura
25 Krstić Florjanič Staša torek 11:45 – 12:30 5. ura
26 Kukec Miha četrtek 9:40-10:25 3. ura
27 Lipush Rebernak Tilen ponedeljek 8:50 – 9:35 2. ura
28 Markič Miha četrtek 9:40-10:25 3. ura
29 Mezgec Karin sreda 9:40-10:25 3. ura
30 Perko Marjana Ada četrtek 9:40-10:25 3. ura
32 Petrič Alenka petek 9:40-10:25 3. ura
33 Pezdirc Kolnik Marjana sreda 9:40-10:25 3. ura
34 Pirnovar Kadrijevič Dagmar po dogovoru
35 Planinc Jerica četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
36 Postolova Biljana četrtek 12:35 – 13:20 6. ura
37 Potočar Marinka torek 8:50 – 9:35 2. ura
38 Pregl Majda      
39 Prodan Karin četrtek 10:55 – 11:40 4. ura
41 Suhadolnik Bojana sreda 9:40-10:25 3. ura
42 Šajn Ksenija torek 8:50 – 9:35 2. ura
43 Ševerkar David torek 9:40-10:25 3. ura
45 Šmalc Bernarda ponedeljek 8:50 – 9:35 2. ura
46 Štembal Capuder Maja sreda 10:55 – 11:40 4. ura
47 Tomšič Grgurič Alenka četrtek 8:00 – 8:45 1. ura
48 Trček Silvo četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
49 Vogrič Matjana četrtek 11:45 – 12:20 5. ura
50 Zupančič Jure četrtek 12:35 – 13:20 6. ura
51 Žakelj Franci četrtek 9:40-10:25 3. ura
52 Žirovnik Grudnik Petra ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
53 Žitnik Tomaž sreda 8:50 – 9:35 2. ura